Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 5-04-2016, 23:21
Galaxy Alpha Oyunları (Süper Oyun Arşivi)
Galaxy Alpha Oyunları (Süper Oyun Arşivi)
Galaxy Alpha geçtiğimiz yılın sonlarında Samsung’un çıkardığı son tasarım idi. Bu telefon tüm özellikler için üretilmiş üst düzey bir telefon olarak piyasaya çıkardı. Peki, bu telefonun oyun performansı ne? Galaxy Alpha ekran kalitesi olarak 720 p lik bir kalite sunmuş buda oyunlarda telefonun ısınması ve kasılması gibi durumları çok aşağılara çekiyor. Ama diğer yüksek çözünürlüklü telefonlarla aynı tadı alacağınızı pek zannetmiyorum. Tabi ayrı bir husus ta bataryanın oyunlardan fazla etkilenmemesi.Galaxy Alpha diğer Android telefonlardaki oyunların hemen hemen hepsini yüklemenize imkan veriyor. Android markete girip ücretli ve ücretsiz oyunları indirip oynayabilirsiniz. Size bazı oyunlardan bahsedeceğim bunlar:
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-01-2015, 02:00
Galaxy Alpha Canlı Duvar Kağıtları
Galaxy Alpha Canlı Duvar Kağıtları
Samsung Galaxy Alpha şık görüntüsü ve inceliğinin yanı sıra, hafifliği ile de oldukça estetik. Özellikleri açısından ekran görüntüsü de kaliteli. Galaxy Alpha'da yaklaşık olarak 16 milyon renk desteği bulunmakta ve ekran çözünürlüğü 720 X 1280 özelliğindedir. Bu özellik ile ekranın arka fonunda bulunan renkler, canlı ve güçlü kontrast ayarı ile şahane bir görselliğe sahiptir. Bu görselliği canlı duvar kağıtları çeşitliliği ile de görmeniz mümkündür.
Canlı duvar kağıtları arasında, birbirinden güzel tasarımlar bulunmaktadır. Bu tasarımlarda dikkat çekici özellikler, renklerin doğallık ve canlılığıdır. Kum taneleri, su damlaları, deniz altı, renk prizması, uzay gösterimi gibi canlı duvar kağıtları bulunmaktadır. Ekran çözünürlüğünün piyasadaki çözünürlüklere göre biraz düşük olması nedeniyle, canlı duvar kağıtları, bataryayı hemen bitirmemektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-01-2015, 20:19
Galaxy Alpha Temaları
Galaxy Alpha Temaları
Galaxy'nin son zamanlarda çıkarttığı yeni telefonlardan biriside Galaxy Alpha'dır. Galaxy Alpha diğer Galaxy serilerine göre daha güzel ve iyi tasarlanmış bir cihazdır. Galaxy Alpha'nın bir diğer göz kamaştıran özelliği ise temalarıdır. Temaları çok özenle ve güzel bir şekilde tasarlanmış olması gerekiyor ki tüm kullanıcıları merakla bekleten ve satışa sunulduğundan beri çok beğenilen bir telefon olmuştur.Galaxy Alpha'nın temaları ise çok renkli ve çok güzel çok iyi desenleri olan göz kamaştıran bir özelliği ve temaları vardır. Galaxy Alpha'nın bu temalarında ise oyunlar çok rahatlıkla ve kolaylıkla keyiflice oynanabilir. Ayrıca hem oyunda da olduğu gibi diğer internet gezmelerinde mesajlaşmada oyunlarda aramada konuşmada çok güzel bir görüntüyü ortaya koymuşlardır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-01-2015, 16:14
Galaxy Alpha Spor Oyunları
Galaxy Alpha Spor Oyunları
Galaxy Alpha spor oyunları arasında, kullanıcıların favorisi olarak; Football Manager Handheld 2015 V6 oyunu yer almakta. Football Manager oyunu, Dünya'ca ünlü menajerlik oyunları içerisinde yer almaktadır. Galaxy Alpha işletim sistemi ve hızı bakımından yüksek kaliteye sahip olduğundan, kolayca oynamanıza imkan sağlamaktadır.Galaxy Alpha kullanıcılarının çok tercih ettiği bir diğer spor oyunu ise Flick Soccer v.1.0.5. Bu oyunda ekran üzerine parmağınız ile topu hareketlendirerek gol atmaya çalışılmaktadır. Oldukça eğlenceli ve zevkli olan bu oyunu oynarken güzel zaman geçireceksiniz.Head Soccer Cup, FIFA 2015, Beach Soccer, Topla Camları Kırın; Galaxy Alpha spor oyunları arasında yer almaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-01-2015, 23:24
Galaxy Alpha Yarış Oyunları
Galaxy Alpha Yarış Oyunları
Galaxy Alpha spor, beceri, zeka, aksiyon, savaş, simülasyon oyunlarının yanı sıra yarış oyunları ile Alpha kullanıcılarının beğenisini kazanmakta. Samsung Galaxy Alpha'nın genel özellikleri ile işletim sistemi, çekirdek sayısı ve hızı ile bağımlısı olduğunuz oyun alanındaki oyunları oynamak daha zevkli hale gelmektedir. Galaxy Alpha yarış oyunları arasında dikkat çeken " Traffic Racer 1.9 ve 2.0 "versiyonları oldukça dikkat çekici. Oyun oynarken bir an olsun bile aksiyon azalmamakta. Traffic Racer, araba yarışı oyununda, trafikte yer alan arabalar arasında manevralar yaparak hem puan kazanmayı hem de az sürede bölümü bitirmeniz gerekmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-01-2015, 23:04
Galaxy Alpha Aksiyon Oyunları (Süper Arşiv)
Galaxy Alpha Aksiyon Oyunları (Süper Arşiv)
Son zamanlarda çok söz edilen Galaxy telefonlarından yeni bir serisi olan Galaxy Alpha çok yönlü bir telefon olması gibi oyunlarında da özellikle aksiyom oyunlarında çok başarılı bir iş çıkartmışa benziyor. Galaxy Alpha telefonunda aksiyon oyunları çok eğlenceli ve keyifli bir şekilde oynanıyor. Çünkü telefonun büyük bir ekranı ve geniş bir ekrana sahip olduğu için istediğiniz gibi rahatlıkla oynanabiliyor ve oyunların zevki daha çok çıkıyor.
Bu sayede aksiyon oyunlarında genellikle yapılan eğilme koşma zıplama ateş etme atlama gibi yapılan faaliyetler daha kolay yapılabiliyor bunun nedeni ise Galaxy Alpha’nın ekranı daha çok geniş ve daha çok büyük olduğu için ekrana dokunduğunuz anda hemen harekete geçer bu sayede aksiyon oyunlarınızı rahatlıkla ve keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-01-2015, 21:49
Galaxy Alpha Ekran Görüntüsü Alma (Resimli Anlatım)
Galaxy Alpha Ekran Görüntüsü Alma (Resimli Anlatım)
Android olan birçok telefonda olduğu gibi yine bu telefonda da ekran görüntüsü alma özelliği vardır. Çok kullanışlı ve işe yarayan bir uygulama olan ekran görüntüsü alma mesela internetiniz sayesinde telefonunuzda bir şeyler araştırıyorsunuz ve daha sonra lazım olabilecek bu bilgileri telefonunuzda tutmak istiyorsunuz. Normal şartta eğer ekran görüntüsü alma özelliği olmazsa bu çok zor bir ihtimal olacaktır. O zaman tekrar lazım olduğunda aynı siteleri bulup aynı sayfaları bulmak zorunda kalacaksınızdır ki bunu da hatırlamak aynı yerleri tekrar bulmak biraz zor olacaktır. Fakat artık bu özellik sayesinde istediğiniz fotoğrafları screenshot yaparak fotoğraflar bölümünüz de muhafaza edebilirsiniz. Peki, bu olay nasıl gerçekleştirilecek?
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-01-2015, 21:06
Galaxy Alpha Duvar Kağıtları
Galaxy Alpha Duvar Kağıtları
Duvar kağıtları PC bilgisayarlardan sonra mobil telefonların da vazgeçilmez sanal aksesuarı haline geldi. Samsung çok tutulan ürünlerini birçok yenilikle tanıştırdığı gibi program aksesuarlarından da tüketicilerini mahrum ediyor. Nitekim geçtiğimiz yılın Ağustos ayında Samsung Alpha için çok güzel duvar kağıtlarını müşterileriyle buluşturdu. Akıllı telefonlar için hazırlanan birçok duvar kağıdı ilgili sitelerden indirilebilmektedir. Böylece tıpkı masaüstü bilgisayarımızda olduğu gibi birbirinden canlı, renkli dokularla bezenmiş harika figürlerden oluşan duvar kağıtlarınız olacak. Renklerden oluşan figür ağırlıklı çeşitli duvar kağıtlarından birini beğenerek internetten mobil cihazınıza indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-01-2015, 20:52
Galaxy Alpha Zil Sesleri ve Mesaj Sesleri
Samsung Galaxy Alpha Orijinal Zil Sesleri indirin ve dinleyin
Samsung son zamanlarda birçok modelde cep telefonu çıkarmaktadır. Her isteğe göre değişik modellerde cep telefonuna ulaşılabilmektedir. Samsung Galaxy Alpha şık tasarımı ve kolay kullanımı ile son derece iyi bir cep telefonu özelliği taşımaktadır. Bu telefonla birçok uygulamaya ulaşılabildiği gibi bu telefonun birçok değişik türde zil sesleri mevcuttur.Galaxy Alpha cep telefonunda oldukça fazla zil sesi seçeneği mevcut olup, en çok kullanılan ve tercih edilen Samsung telefonlarının orijinal zil sesidir. Bunun yanı sıra eski telefon zil sesi, Samsung’un farklı türde mesaj sesi tonu, Samsung’un değişik uyarı tonları ve yine Samsung’un birçok değişik ritimlerde zil sesleri bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-01-2015, 20:01
Samsung Galaxy Alpha inceleme ve Kullanıcı Yorumları
Samsung Galaxy Alpha inceleme ve Kullanıcı Yorumları
Samsung Galaxy Alpha çıktığı günden bu yana çok beğenilen bir model oldu. Metalik çerçeve tasarımıyla ilk ele alışta hoş bir intiba bırakan model, aynı zamanda özellikleri bakımından da övgüyü hak ediyor. Galaxy S5 ve Note 4’e göre fiyat açısından da uygun bir cihazdır. Hatta S5’e kıyasla malzeme ve işçilik kalitesi oldukça yükseltilmiş. Samsung’a ulaşan sık şikayetlerden biri olan plastik malzemeler bu modelde büyük oranda terkedilerek metal alaşımla müşterilerin beklentisini memnun etmiştir. Samsung’un önceki modellerindeki düşük olan malzeme kalitesinin Alpha modelinde iyileştirildiğini söyleyebiliriz. Kasalar ince olduğu gibi rijit estetik olmaktan uzak hoş tasarımlara geçiş yapılmıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0